0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Turkey Super Lig
Besiktas JK
-
-
Kasimpasa
inprogress
۲۲:۳۰
Sivasspor
-
-
Galatasaray
inprogress
۲۲:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
۱
۱
Alanyaspor
Finished
۱۹:۳۰
Caykur Rizespor
-
-
Trabzonspor
inprogress
۲۲:۳۰
  France Ligue 1
Stade De Reims
-
-
Paris Saint Germain
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
FC Stade Rennes
-
-
Lille Losc
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
SC Amiens
-
-
EA Guingamp
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
Olympique Nimes
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
Olympique Marseille
-
-
Montpellier Hsc
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
SM Caen
-
-
FC Girondins Bordeaux
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
Dijon Fco
-
-
FC Toulouse
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
OGC Nice
-
-
AS Monaco
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
Angers Sco
-
-
AS Saint Etienne
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
FC Nantes
-
-
Racing Strasbourg
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
  Slovakia Superliga, Championship round
SK Slovan Bratislava
-
-
SKF Sered
inprogress
۲۱:۳۰
FC Dac 1904 Dunajska Streda
-
-
MFK Zemplin Michalovce
inprogress
۲۱:۳۰
MSK Zilina
-
-
MFK Ruzomberok
inprogress
۲۱:۳۰
  Ireland Premier Division
FC Dundalk
-
-
ST Patricks Athletic
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Shamrock Rovers
-
-
Cork City FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Derry City
-
-
Finn Harps
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Bohemians Dublin
-
-
Sligo Rovers
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Waterford FC
-
-
University College Dublin
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Bulgaria First Professional League, Championship Round
PFC CSKA Sofia
-
-
PFK Botev Plovdiv
inprogress
۲۱:۳۰
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
-
-
PFC Cherno More Varna
inprogress
۲۱:۳۰
PFK Beroe Stara Zagora
۳
۱
PFC Levski Sofia
Finished
۱۸:۴۵
  Belarus Vysshaya League
BATE Borisov
۳
۰
FC Slutsk
Finished
۲۰:۱۵
Dinamo Minsk
۱
۰
Isloch
Finished
۱۸:۳۰
FK Dnyapro Mogilev
-
-
FC Gomel
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  International Clubs Copa Sudamericana
SC Corinthians SP
۲
۰
Deportivo Lara
Finished
۰۲:۴۵
Montevideo Wanderers
۰
۰
CA Cerro
Finished
۰۲:۴۵
CSD Independiente Del Valle
۵
۰
Club Deportivo Universidad Catolica
Finished
۰۵:۰۰
Fluminense FC RJ
۴
۱
Atletico Nacional Medellin
Finished
۰۵:۰۰
Argentinos Juniors
۱
۰
CD Tolima
Finished
۰۵:۰۰
  Sweden Allsvenskan
GIF Sundsvall
-
-
AIK
inprogress
۲۱:۳۰
  Oman Oman Professional League
AL Nasr FC
-
-
Mirbat SC
inprogress
۲۲:۳۰
  Ireland First Division
Shelbourne FC
-
-
Cobh Ramblers
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Bray Wanderers
-
-
Wexford
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Drogheda United FC
-
-
Galway United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Limerick FC
-
-
Cabinteely FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  International Youth U20 World Cup, Group D
Qatar
۰
۴
Nigeria
Finished
۲۰:۳۰
Ukraine
-
-
USA
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Netherlands Eredivisie, Europa League Playoffs
FC Utrecht
-
-
Vitesse Arnhem
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Spain LaLiga 2
CF Malaga
-
-
Real Zaragoza
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  China Chinese Super League
Chongqing Lifan
۰
۰
Henan Jianye
Finished
۱۶:۰۵
  International Youth U20 World Cup, Group C
Uruguay
-
-
Norway
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Honduras
۰
۵
New Zealand
Finished
۲۰:۳۰
  Korea Republic K-League 1
Incheon United FC
۱
۲
Sangju Sangmu Phoenix
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
SC Internacional RS
۳
۱
Paysandu SC PA
Finished
۰۳:۳۰
  Austria 2. Liga
FC Liefering
-
-
WSG Swarovski Wattens
inprogress
۲۱:۴۰
SV Lafnitz
-
-
Floridsdorfer AC
inprogress
۲۱:۴۰
Kapfenberger SV 1919
-
-
FC Juniors OO
inprogress
۲۱:۴۰
Young Violets FK Austria Wien
-
-
FC Wacker Innsbruck II
inprogress
۲۱:۴۰
SV Horn
-
-
SC Wiener Neustadt
inprogress
۲۱:۴۰
SKU Ertl Glas Amstetten
-
-
SC Austria Lustenau
inprogress
۲۱:۴۰
  Indonesia Liga 1
PSM Makassar
۴
۰
Perseru Badak Lampung FC
Finished
۱۸:۰۰
Barito Putera
۰
۱
Madura United
Finished
۱۸:۰۰
  International International Friendly Games, Women
Spain
-
-
Canada
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
۳
۱
Uruguay
Finished
۰۳:۴۰
  Singapore Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۰
۰
Brunei Dpmm FC
Finished
۱۷:۰۰
  Austria Amateur Regionalliga Centre
TUS Bad Gleichenberg
-
-
FC Wels
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Gleisdorf 09
-
-
VST Voelkermarkt
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SK Sturm Graz (A)
-
-
USV Allerheiligen
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SC Kalsdorf
-
-
SC Weiz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Deutschlandsberger SC
-
-
Union Gurten
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Atsv Stadl-Paura
-
-
WSC Hertha
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Lendorf
-
-
UVB Vocklamarkt
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Bulgaria Elite U19
Dunav Rousse
۱
۲
BOTEV PLOVDIV
Finished
۱۶:۳۰
Marek Dupnitsa
-
-
Ludogorets Razgrad
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Lokomotiv Plovdiv
۱
۱
PFC Montana
Finished
۱۹:۳۰
FK Neftohimik 1962 Burgas
۰
۴
Levski Sofia
Finished
۱۹:۳۰
  Vietnam V-League
Becamex Binh Duong
۰
۲
Than Quang Ninh
Finished
۱۴:۳۰
Viettel FC
۲
۰
Vicem Hai Phong
Finished
۱۶:۳۰
NAM Dinh FC
۲
۰
HA Noi FC
Finished
۱۴:۳۰
CLB BD Thanh Hoa
۲
۱
SAI Gon FC
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Premium Liiga
JK Tallinna Kalev
۰
۳
Paide Linnameeskond
Finished
۲۰:۳۰
FC Kuressaare
-
-
Viljandi JK Tulevik
inprogress
۲۱:۰۰
  Russia Zone Moscow
Vulkan
۲
۳
Letniy Dozhdik
Finished
۱۵:۳۰
FK Sportakademklub Moscow
۲
۳
Ararat Moscow
Finished
۱۶:۳۰
FC Strogino-M
۲
۲
SSH 75
Finished
۱۳:۳۰
Lokomotiv-m-lfk
۱
۰
Burevestnik
Finished
۱۷:۳۰
Zelenograd
۵
۰
Fc Express
Finished
۲۰:۰۰
Setun Kuntsevo
-
-
FK Rosich
Finished
۲۰:۳۰
  Czech Republic U21, Placement Group
FK Baumit Jablonec
۴
۴
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۳:۳۰
  India Delhi Senior Division
Rangers SC
۲
۳
Youngman FC
Finished
۱۵:۴۵
  Peru Reserve League
Universidad Cesar Vallejo
۱
۰
Carlos A Manucci
Finished
۱۹:۳۰
UTC de Cajamarca
۱
۰
Real Garcilaso
Finished
۱۹:۳۰
  Russia PFL, South
Legion-Dynamo
۰
۰
Urozhay Krasnodar
Finished
۱۸:۳۰
FC Spartak Vladikavkaz
۰
۲
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۸:۳۰
Chayka Peschanokopskoye
۵
۱
Biolog Novokubansk
Finished
۱۸:۳۰
Druzhba Maikop
۲
۰
FK Angusht Nazran
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 1. Liga, Europe League Qualification Playoffs
FK Mlada Boleslav
۳
۰
FC Fastav Zlin
Finished
۲۰:۳۰
  Germany 2. Bundesliga, Relegation/Promotion Playoffs
SV Wehen Wiesbaden
-
-
FC Ingolstadt 04
Finished
۲۰:۴۵
  Austria Amateur Regionalliga East
ASK Ebreichsdorf
-
-
FCM Traiskirchen
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
SV Schwechat
-
-
Wiener Sportklub
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ask-Bsc Bruck/Leitha
-
-
SV Mattersburg (A)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SK Rapid Wien (A)
-
-
FC Stadlau
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SC Neusiedl AM See 1919
-
-
SV Leobendorf
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SC Team Wiener Linien
-
-
FC Mauerwerk
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Marchfeld Donauauen
-
-
FC Admira Wacker Modling (A)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  France Ligue 1, Relegation/Promotion Playoffs
ES Troyes AC
-
-
RC Lens
inprogress
۲۰:۳۰
  Czech Republic U19 1st Division
FC Banik Ostrava
۵
۳
Sigma Olomouc
Finished
۱۳:۳۰
  Croatia 1. HNL
NK Istra 1961
۲
۰
NK Rudes
Finished
۲۰:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
Dinamo Brest Reserve
۰
۱
Neman Grodno
Finished
۱۴:۳۰
FC Minsk
۸
۰
FC Gorodeya Reserve
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL, South Australia, Women Premier League
West Adelaide
۱
۱
Adelaide Comets FC
Finished
۱۳:۱۵
  Brazil Copa do Nordeste, Knockout stage
Fortaleza EC CE
۱
۰
Botafogo FC PB
Finished
۰۵:۰۰
  Finland Veikkausliiga
Kuopion Palloseura
۱
۰
Tampereen Ilves
Finished
۲۰:۰۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Sioni Bolnisi
۳
۳
FC Rustavi
Finished
۱۷:۳۰
FC Dila Gori
-
-
FC Saburtalo Tbilisi
inprogress
۲۱:۳۰
FC Dinamo Tbilisi
۲
۱
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۹:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
FCM Baia Mare
۲
۱
AFC Odorheiu Secuiesc
Finished
۱۷:۳۰
AFC Ariesul Turda
۱
۱
Asf Comuna Recea
Finished
۱۹:۳۰
CS Sanatate Cluj
۴
۱
Gaz Metan Medias II
Finished
۱۹:۳۰
Acs Unu Fotbal Club Gloria
-
-
CS Iernut
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic MSFL
FC Velke Mezirici
۲
۱
FC Hlucin
Finished
۱۹:۳۰
Rymarov
۵
۰
FC Viktoria Otrokovice
Finished
۲۰:۰۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
-
-
FC Msa Dolni Benesov
Finished
۲۰:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
Csm Lugoj
۴
۳
Millenium Giarmata
Finished
۱۹:۳۰
ACS Dumbravita
۵
۰
FC Avrig
Finished
۱۹:۳۰
  Colombia Primera B, Promotion, Group B
Deportes Quindio
۳
۰
Llaneros FC
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Brisbane City League Cup
Capalaba FC
۳
۰
Western Spirit
Finished
۱۴:۰۰
Pine Rivers United
-
-
Samford Rangers
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Australia U20 Victoria Premier League
Pascoe Vale SC
۲
۱
Heidelberg United SC
Finished
۱۲:۴۵
  Russia Siberia Higher League
Tom Tomsk-m
۲
۰
Dinamo-m Barnaul
Finished
۱۴:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Keila JK
-
-
Pohja-Tallinn JK Volta
Finished
۲۰:۳۰
Voru FC Helios
۱
۳
FC Nomme United
Finished
۲۰:۳۰
  Slovakia Superliga, Relegation round
FC Spartak Trnava
-
-
AS Trencin
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Zeleziarne Podbrezova
-
-
FK Senica
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
-
-
FC Nitra
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Gaucho, Serie A2 (Divisao de Acesso)
Esportivo Bento Goncalves RS
۱
۲
Ypiranga FC RS
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico Primera Division, Clausura Playoffs
Tigres Uanl
۱
۰
Club Leon
Finished
۰۶:۱۵
  Bulgaria Third League South East
FK Gigant Saedinenie
۰
۱
FC Minyor Radnevo
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 2, Playoffs
Kasimpasa Erokspor
۱
۲
Van Buyuksehir Belediyespor
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Copa de la Superliga de Reserva
San Lorenzo de Almagro Res.
۲
۱
Velez Sarsfield Reserve
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic Krajsky prebor
Boskovice
-
-
Bosonohy
Finished
۲۰:۳۰
SK Batov 1930
-
-
TJ Jurinka
inprogress
۲۱:۰۰
Uhelne Sklady
-
-
Admira PR B
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Amateur Oberliga Baden Wuerttemberg
FC Germania Friedrichstal
-
-
SGV Freiberg
inprogress
۲۱:۰۰
  Sweden Division 2, Sodra Svealand
Huddinge IF
-
-
AFK Linkoping
inprogress
۲۱:۳۰
IFK Haninge
-
-
Assyriska FF
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina Copa Santa Fe
Atletico Carcarana
۱
۱
Sportivo Las Parejas
Finished
۰۴:۳۰
  China China League 1
Meizhou Hakka FC
۲
۲
Inner Mongolia Zhongyou FC
Finished
۱۲:۰۰
  Ecuador Reserve League
El Nacional Reserve
-
-
Csd Macara Reserve
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
SD Aucas Reserve
-
-
Tecnico Universitario
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Brazil U20 Paulista 1st Division
Ferroviaria SP
-
-
Rio Claro FC SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
SAO Carlos FC SP
-
-
Botafogo FC SP
inprogress
۲۲:۳۰
RB Bragantino SP
-
-
Associacao Portuguesa De Desportos SP
inprogress
۲۲:۳۰
Ituano FC SP
-
-
Gremio Osasco Audax ES SP
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil U23 Campeonato Aspirantes
Santa Cruz PE
-
-
Ceara Sc Ce
inprogress
۲۲:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 3, Playoffs
Corum Belediyespor
-
-
Serik Belediyespor
inprogress
۲۲:۱۵
  Germany Amateur Oberliga Westfalen
SV Schermbeck 1912
-
-
TUS Erndtebruck 1895
inprogress
۲۲:۰۰
SC Westfalia 1904 Herne
-
-
SC Paderborn 07 II
inprogress
۲۲:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 3
FC Kontu
-
-
Valtti
Finished
۲۰:۴۵
  Poland III Liga, Group 4
Kszo Ostrowiec
-
-
CKS Chelmianka Chelm
inprogress
۲۱:۵۹
  Uruguay Primera Division Reserve League
Juventud de Las Piedras
-
-
Progreso
inprogress
۲۱:۳۰
  Denmark 2nd Division, Relegation Group
BK Avarta
-
-
Skovshoved IF
inprogress
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga West
SK Bischofshofen
-
-
FC Kufstein
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SC Schwaz
-
-
SV Woergl
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
JK Piraaja Tallinn
-
-
Viimsi JK II
inprogress
۲۱:۱۵
  Denmark Amateur Danmarksserien, Pulje 3
B 1913 Odense
-
-
Naesby BK
inprogress
۲۱:۰۰
Kolding BK
-
-
B 1909 Odense
inprogress
۲۱:۳۰
  Malaysia Super League
Terengganu FA
۱
۰
Selangor FA
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 2
LPS Laajasalon
-
-
Club Latino Espanol
Finished
۲۰:۴۵
  Russia Saint Petersburg First League
Spbpu
-
-
Feniks
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 1
HPS
-
-
Atlantis FC
Finished
۲۰:۳۰
  Slovakia 3. Liga
OSFK Sarisske Michalany
۳
۱
1.fk Svidník
Finished
۲۰:۰۰
  Finland Amateur 3 Division Turku
Pif Jalkapallo
۱
۱
Peimari Utd
Finished
۲۰:۰۰
  Bulgaria Third League North West
PFC Lokomotiv Mezdra
۵
۱
Botev Kozlodui
Finished
۱۹:۳۰
  Romania Liga III, Seria 3
FCM Alexandria
۶
۱
CS Sporting Rosiori
Finished
۱۹:۳۰
  Ukraine Vyscha Liga, Women
Zhilstroy-2 Kharkiv
-
-
Lviv-yantarochka
Finished
۱۷:۳۰
  Ukraine Vyscha League Chernivtsi Region
FC Universytet
۵
۰
Fc Nyzhni Stanivtsi
Finished
۱۷:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
Eintracht Frankfurt
۳
۳
VfL Wolfsburg
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Gold Coast Veto League 1
Southport
-
-
Murwillumbah
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Gold Coast Veto League 1 Reserve
Southport Reverse
-
-
Murwillumbah
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
  Germany Amateur DFB Pokal, Junioren
RB Leipzig
-
-
VfB Stuttgart
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید